• 19. 10. 2017

Do galérie Divadlo - ČAROVNÁ MUZIKA boli pridané fotografie.

• 26. 6. 2017

Dňa 22.6.2017 sme mali v našej MŠ rozlúčkovú opekačku s predškolákmi a s ich rodičmi. Na úvod nám predškoláci krásne zarecitovali, zaspievali, potom sme si opekali špekačky a nakoniec sme sa spolu s našimi kamarátmi poriadni vyšantili.

• 21. 6. 2017

V Mestskej knižnici sa dňa 21.6.2017 uskutočnila súťaž v speve: ZAMAGURSKÁ SUPERSTAR. Súťaže sa zúčastnili deti z MŠ Haligovce, MŠ Spišské Hanušovce a MŠ Spišská Stará Ves. Porota mala veľmi ťažké vybrať deti,ktoré spievali najlepšie a najkrajšie, lebo všetky deti spievali výborne. Nakoniec sa porote podarilo vybrať dve prvé, dve druhé miesta a jedno tretie miesto. Ostatné deti dostali za účasť malu pozornosť. Ďakujeme všetkým zúčastneným.

• 16. 6. 2017

Do galérie Beseda- Nemaj strach zo psa boli pridané fotografie.

• 2. 6. 2017

Žltý deň nám priniesol pekné počasie, vďaka ktorému sme si mohli na ihrisku zasúťažiť, zatancovať, zaspievať a zahrať sa rôzne pohybové hry. Bolo nám výborne a všetci sme boli veselí a šťastní.

• 1. 6. 2017

KARNEVAL - v tento krásny slnečný "biely" deň, nám detičky predviedli svoje zaujímavé masky prechádzkou cez mesto. Zastavili sme sa na zmrzlinu a spokojne sme sa vrátili do svojich tried, kde sme dostali malé darčeky na Deň detí.

• 31. 5. 2017

Zelený deň - v stredu 31.5. nás prekvapil pán policajt, ktorému veľmi pekne ďakujeme za peknú prednášku o bezpečnosti na ceste pri bicyklovaní, ale aj za to, že sme mali možnosť vyskúšať si policajné putá, nepriestrelnú vestu. atď...Tešíme sa na ďalie stretnutie

• 30. 5. 2017

V utorok 30.5.2017 nás potešil svojou návštevou pán Kúzelník. Okrem toho, že nám ukázal neuveriteľné kúzla smiley ohúril nás aj tým, že nás naučil čarovať a my sme sa stali jeho pomocníkmi. Nasmiali sme sa a odmenili sme ho veľkým potleskom.  Ďakujeme

• 29. 5. 2017

V pondelok 29.5.2017 sme navštívili Hasičskú stanicu v Spišskej Starej Vsi. Hasiči nás poučili o bezpečnosti pri zaobchádzaní s ohňom, ukázali nám hasičské auto, štvorkolku a čln, z ktorých sme mali veľkú radosť. Na záver sme sa im krásne poďakovali a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

• 29. 5. 2017

V piatok 26.5. sme sa rozlúčili s našimi kamarátmi - motýlikmi. Dostali sme ich do každej triedy ako húsenice, potom sme ich pozorovali ako sa zakuklili a nedočkavo sme čakali, kedy sa vyliahnu motýle. S radosťou sme sa o nich starali, no čas plynul a my sme sa museli s našimi kamarátmi rozlúčiť. Spoločne so všetkými triedami sme ich pustili na slobodu a na rozlúčku sme im zakývali.