• 8. 2. 2018

Milí rodičia, ak máte záujem prihlásiť svoje dieťa do MŠ, môžete tak urobiť stiahnutím žiadosti zo stránky alebo prísť po žiadosť do materskej školy už aj v mesiaci február, marec, apríl, pretože od počtu detí závisí aj počet otvorených tried.

Ďakujeme.

• Radostné Vianoce, šťastný Nový rok, do duše milosti, do srdca radosti, do práce zdravíčka a na stôl chlebíčka Vám želá kolektív MŠ.

• 17. 12. 2017

Dňa 17.12.2017 sa v kultúrnom dome uskutočnilo vianočné vystúpenie "ČARO VIANOC". Žiaci Spojenej školy si pripravili krásny vianočný program plný vianočnej atmosféry. Deti z materskej školy sa taktiež zúčastnili a potešili nás vianočnými básňami a piesňami.

• Srdečne pozývame rodičov, starých rodičov, príbuzných a kamarátov na vianočné vystúpenie detí zo Spojenej školy, ktoré sa uskutoční 17.12.2017 o 14:00 v kultúrnom dome v Spišskej Starej Vsi.

• 6. 12. 2017

Dňa 6. decembra 2017 navštívil našu MŠ Mikuláš. Deti ho privítali starostlivo nacvičeným programom - pesničkami a básničkami. Každé dieťa si od Mikuláša odnášalo balíček plný sladkých prekvapení a veľa pekných spomienok na stretnutie s ním.

• 24. 10. 2017

Šalátový deň - Na úvod pani zástupkyňa Betka Boženská všetkých srdečne privítala a dala slovo našim nedočkavým detičkám z triedy Motýlikov a Lienok, ktoré vystúpili s milým pásmom básní a piesní. Šikovné mamičky, babičky a pani kuchárky nám pripravili rôzne maškrty, výborné pomazánky, šaláty, na ktorých si všetci výborne pochutnali. Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na ďalšie posedenie.

• 19. 10. 2017

Do galérie Divadlo - ČAROVNÁ MUZIKA boli pridané fotografie.

• 26. 6. 2017

Dňa 22.6.2017 sme mali v našej MŠ rozlúčkovú opekačku s predškolákmi a s ich rodičmi. Na úvod nám predškoláci krásne zarecitovali, zaspievali, potom sme si opekali špekačky a nakoniec sme sa spolu s našimi kamarátmi poriadni vyšantili.

• 21. 6. 2017

V Mestskej knižnici sa dňa 21.6.2017 uskutočnila súťaž v speve: ZAMAGURSKÁ SUPERSTAR. Súťaže sa zúčastnili deti z MŠ Haligovce, MŠ Spišské Hanušovce a MŠ Spišská Stará Ves. Porota mala veľmi ťažké vybrať deti,ktoré spievali najlepšie a najkrajšie, lebo všetky deti spievali výborne. Nakoniec sa porote podarilo vybrať dve prvé, dve druhé miesta a jedno tretie miesto. Ostatné deti dostali za účasť malu pozornosť. Ďakujeme všetkým zúčastneným.

• 16. 6. 2017

Do galérie Beseda- Nemaj strach zo psa boli pridané fotografie.