• Srdečne pozývame rodičov, starých rodičov, príbuzných a kamarátov na vianočné vystúpenie detí zo Spojenej školy, ktoré sa uskutoční 17.12.2017 o 14:00 v kultúrnom dome v Spišskej Starej Vsi.

• 6. 12. 2017

Dňa 6. decembra 2017 navštívil našu MŠ Mikuláš. Deti ho privítali starostlivo nacvičeným programom - pesničkami a básničkami. Každé dieťa si od Mikuláša odnášalo balíček plný sladkých prekvapení a veľa pekných spomienok na stretnutie s ním.

• 24. 10. 2017

Šalátový deň - Na úvod pani zástupkyňa Betka Boženská všetkých srdečne privítala a dala slovo našim nedočkavým detičkám z triedy Motýlikov a Lienok, ktoré vystúpili s milým pásmom básní a piesní. Šikovné mamičky, babičky a pani kuchárky nám pripravili rôzne maškrty, výborné pomazánky, šaláty, na ktorých si všetci výborne pochutnali. Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na ďalšie posedenie.

• 19. 10. 2017

Do galérie Divadlo - ČAROVNÁ MUZIKA boli pridané fotografie.

• 26. 6. 2017

Dňa 22.6.2017 sme mali v našej MŠ rozlúčkovú opekačku s predškolákmi a s ich rodičmi. Na úvod nám predškoláci krásne zarecitovali, zaspievali, potom sme si opekali špekačky a nakoniec sme sa spolu s našimi kamarátmi poriadni vyšantili.

• 21. 6. 2017

V Mestskej knižnici sa dňa 21.6.2017 uskutočnila súťaž v speve: ZAMAGURSKÁ SUPERSTAR. Súťaže sa zúčastnili deti z MŠ Haligovce, MŠ Spišské Hanušovce a MŠ Spišská Stará Ves. Porota mala veľmi ťažké vybrať deti,ktoré spievali najlepšie a najkrajšie, lebo všetky deti spievali výborne. Nakoniec sa porote podarilo vybrať dve prvé, dve druhé miesta a jedno tretie miesto. Ostatné deti dostali za účasť malu pozornosť. Ďakujeme všetkým zúčastneným.

• 16. 6. 2017

Do galérie Beseda- Nemaj strach zo psa boli pridané fotografie.

• 2. 6. 2017

Žltý deň nám priniesol pekné počasie, vďaka ktorému sme si mohli na ihrisku zasúťažiť, zatancovať, zaspievať a zahrať sa rôzne pohybové hry. Bolo nám výborne a všetci sme boli veselí a šťastní.

• 1. 6. 2017

KARNEVAL - v tento krásny slnečný "biely" deň, nám detičky predviedli svoje zaujímavé masky prechádzkou cez mesto. Zastavili sme sa na zmrzlinu a spokojne sme sa vrátili do svojich tried, kde sme dostali malé darčeky na Deň detí.

• 31. 5. 2017

Zelený deň - v stredu 31.5. nás prekvapil pán policajt, ktorému veľmi pekne ďakujeme za peknú prednášku o bezpečnosti na ceste pri bicyklovaní, ale aj za to, že sme mali možnosť vyskúšať si policajné putá, nepriestrelnú vestu. atď...Tešíme sa na ďalie stretnutie