Navigácia

 • ČARO VIANOC

  Srdečne pozývame rodičov, starých rodičov, príbuzných a kamarátov na vianočné vystúpenie detí zo Spojenej školy, ktoré sa uskutoční 17.12.2017 o 14:00 v kultúrnom dome v Spišskej Starej Vsi.

 • MIKULÁŠ V MŠ

  6. 12. 2017

  Dňa 6. decembra 2017 navštívil našu MŠ Mikuláš. Deti ho privítali starostlivo nacvičeným programom - pesničkami a básničkami. Každé dieťa si od Mikuláša odnášalo balíček plný sladkých prekvapení a veľa pekných spomienok na stretnutie s ním.

 • 24. 10. 2017

  Šalátový deň - Na úvod pani zástupkyňa Betka Boženská všetkých srdečne privítala a dala slovo našim nedočkavým detičkám z triedy Motýlikov a Lienok, ktoré vystúpili s milým pásmom básní a piesní. Šikovné mamičky, babičky a pani kuchárky nám pripravili rôzne maškrty, výborné pomazánky, šaláty, na ktorých si všetci výborne pochutnali. Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na ďalšie posedenie.

 • 19. 10. 2017

  Do galérie Divadlo - ČAROVNÁ MUZIKA boli pridané fotografie.

 • 26. 6. 2017

  Dňa 22.6.2017 sme mali v našej MŠ rozlúčkovú opekačku s predškolákmi a s ich rodičmi. Na úvod nám predškoláci krásne zarecitovali, zaspievali, potom sme si opekali špekačky a nakoniec sme sa spolu s našimi kamarátmi poriadni vyšantili.

 • 21. 6. 2017

  V Mestskej knižnici sa dňa 21.6.2017 uskutočnila súťaž v speve: ZAMAGURSKÁ SUPERSTAR. Súťaže sa zúčastnili deti z MŠ Haligovce, MŠ Spišské Hanušovce a MŠ Spišská Stará Ves. Porota mala veľmi ťažké vybrať deti,ktoré spievali najlepšie a najkrajšie, lebo všetky deti spievali výborne. Nakoniec sa porote podarilo vybrať dve prvé, dve druhé miesta a jedno tretie miesto. Ostatné deti dostali za účasť malu pozornosť. Ďakujeme všetkým zúčastneným. 

 • 16. 6. 2017

  Do galérie Beseda- Nemaj strach zo psa boli pridané fotografie.

 • 2. 6. 2017

  Žltý deň nám priniesol pekné počasie, vďaka ktorému sme si mohli na ihrisku zasúťažiť, zatancovať, zaspievať a zahrať sa rôzne pohybové hry. Bolo nám výborne a všetci sme boli veselí a šťastní.

 • 1. 6. 2017

  KARNEVAL - v tento krásny slnečný "biely" deň, nám detičky predviedli svoje zaujímavé masky prechádzkou cez mesto. Zastavili sme sa na zmrzlinu a spokojne sme sa vrátili do svojich tried, kde sme dostali malé darčeky na Deň detí.

 • 31. 5. 2017

  Zelený deň - v stredu 31.5. nás prekvapil pán policajt, ktorému veľmi pekne ďakujeme za peknú prednášku o bezpečnosti na ceste pri bicyklovaní, ale aj za to, že sme mali možnosť vyskúšať si policajné putá, nepriestrelnú vestu. atď...Tešíme sa na ďalie stretnutie

   

 • 30. 5. 2017

  V utorok 30.5.2017 nás potešil svojou návštevou pán Kúzelník. Okrem toho, že nám ukázal neuveriteľné kúzla smiley ohúril nás aj tým, že nás naučil čarovať a my sme sa stali jeho pomocníkmi. Nasmiali sme sa a odmenili sme ho veľkým potleskom.  Ďakujeme

 • 29. 5. 2017

  V pondelok 29.5.2017 sme navštívili Hasičskú stanicu v Spišskej Starej Vsi. Hasiči nás poučili o bezpečnosti pri zaobchádzaní s ohňom, ukázali nám hasičské auto, štvorkolku a čln, z ktorých sme mali veľkú radosť. Na záver sme sa im krásne poďakovali a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

 • 29. 5. 2017

  V piatok 26.5. sme sa rozlúčili s našimi kamarátmi - motýlikmi. Dostali sme ich do každej triedy ako húsenice, potom sme ich pozorovali ako sa zakuklili a nedočkavo sme čakali, kedy sa vyliahnu motýle. S radosťou sme sa o nich starali, no čas plynul a my sme sa museli s našimi kamarátmi rozlúčiť. Spoločne so všetkými triedami sme ich pustili na slobodu a na rozlúčku sme im zakývali.

 • Farebný týždeň

  Vážení rodičia, milé deti!

  Od 29.5. 2017 začíname "FAREBNÝ TÝŽDEŇ". Pre nováčikov: celý týždeň sa každý deň bude vyznačovať inou farbou, deti a dospelí v materskej škole budú mať odev príslušnej farby: tričko, blúzka...

  Pondelok (29.5.)- ČERVENÝ DEŇ

  Utorok (30.5.)- MODRÝ DEŇ

  Streda (31.5.)- ZELENÝ DEŇ

  Štvrtok (1.6.)- BIELY DEŇ-KARNEVAL

  Piatok (2.6.)- ŽLTÝ DEŇ    

                

    Tešíme sa a ďakujeme za spoluprácu!

   

 • 19. 5. 2017

  V triede Slimáčikov sa dňa 18.5. uskutočnilo vystúpenie pri príležitosti DŇA MATIEK. Najmladšie deti zarecitovali básničky, zaspievali pesničky, zatancovali a na záver obdarili svoje mamičky a babičky ako znak vďaky a lásky náhrdelníkmi, ktoré samy vytvorili a srdiečkami, ktoré im pomohli vytvoriť pani učiteľky. 

 • 17. 5. 2017

  V triede Motýlikov sa dňa 17.5.2017 uskutočnila otvorená hodina. Pod vedením triednej pani učiteľky Zuzky nám deti ukázali svoje zručnosti, schopnosti a vedomosti. Celá aktivita sa niesla v pozitívnej a priateľskej atmosfére. Na záver pani učieľka spolu s deťmi zhodnotila ich práce a poďakovala rodičom a hosťom za účasť. 

 • Farebný týždeň

  Milí rodičia,

  v dňoch od 29.5. do 2.6.2017 pripravujeme pre deti FAREBNÝ TÝŽDEŇ plný prekvapení.Žiadame rodičov,aby zabezpečili deťom na tento týždeň oblečenie v týchto farbách: biela, červená, žltá, zelená a modrá. Farby na konkrétne dni ešte upresnime. Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa☺

 • 5. 4. 2017

  III.trieda Motýlikov: Dňa 5.4. sa uskutočnila v triede predškolákov beseda s Ing. Malatinovou, ktorá si pre nás pripravila peknú prezentáciu o obojživelníkoch. Doniesla nám ukázať aj žabku a mloka. Podarilo sa nám poskladať v správnom poradí rozstrihané obrázky, kde bol znázornený vývoj žabky. Beseda sa nám veľmi páčila a na záver sme si zaspievali pieseň: Prileteli vtáčky. .

 • 4. 4. 2017

  I.trieda Slimáčikov: V piatok 31.3. 2017 nás navštívila Ing. Malatinová z Infocentra Správy PIENAP-u. Doniesla nám na ukážku vtáčiky, povedala nám zaujímavosti o vtáčikoch a prečítala nám krásnu a poučnú rozprávku o Kačičke. Spolu sme sa zahrali hru na Žabky a bociany a zaspievali sme jej pesničku: Pláva kačka po jazere. 

 • 31. 3. 2017

  Súťaž Malý recitátorik sa konala v mestskej knižnici dňa 30.3.2017 pod vedením pani učiteľky Zuzky Kostkovej. Súťaže sa zúčastnila trieda Lienok a Motýlikov, z ktorých nebolo ľahké vybrať troch najlepších recitátorikov. Porote, ktorú tvorili štyria členovia, a to: pani zástupkyňa Betka Boženská, pani knihovníčka Marienka Dlhá a detí z MŠ: Janko Malík a Kristínka Kroláková, sa nakoniec podarilo vybrať výhercov súťaže, ktorí boli odmenení. Z triedy Lienok získala 1.miesto: Laura Zelinová, 2. miesto: Anička Výrosteková  a 3.miesto: Marco Horník. Trieda Motýlikov: 1.miesto: Milan Vaško, 2.miesto: Simonka Gondeková a 3. miesto: Janka Kronová. Ostatní súťažiaci boli odmenení za účasť a odvahu. 

Novinky

Kontakt

 • Materská škola ako organizačná zložka Spojenej školy, Štúrova 232/119, Spišská Stará Ves
 • +421 52 482 23 06

Fotogaléria